0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar73.473876.138778.80361
CADKanadski dolar78.769881.626784.48361
CHFŠvajcarski franak115.0216118.5790122.13641
DKKDanska kruna15.213915.765716.31751
EUREvro115.5623117.3221119.08191
GBPFunta sterlinga127.7818131.7338135.68581
HUFMađarska forinta28.418929.914631.4103100
JPYJapanski jen80.454783.372786.2907100
NOKNorveška kruna10.231410.602510.97361
RUBRuska rublja1.38191.53551.68911
SEKŠvedska kruna9.982810.344910.70701
USDAmerički dolar106.0304109.3097112.58901
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar72.331876.138779.94561
CADKanadski dolar77.545481.626785.70801
CHFŠvajcarski franak114.4287118.5790122.72931
DKKDanska kruna14.977415.765716.55401
EUREvro115.5623117.3221119.08191
GBPFunta sterlinga127.1231131.7338136.34451
HUFMađarska forinta27.521429.914632.3078100
JPYJapanski jen0.000083.37270.0000100
NOKNorveška kruna10.072410.602511.13261
RUBRuska rublja0.00001.53550.00001
SEKŠvedska kruna9.827710.344910.86211
USDAmerički dolar105.4839109.3097113.13551

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.5 %
KSDKamatna stopa na depozitne olakšice4.25 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije5.25 %
B3MTromesečni Belibor5.16 %
E3MTromesečni Euribor2.565 %
B6MŠestomesečni Belibor5.31 %
E6MŠestomesečni Euribor3.008 %

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore