Kontakt centar 0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar75.358578.091780.82491
CADKanadski dolar83.648386.682289.71611
CHFŠvajcarski franak110.9250114.3557117.78641
DKKDanska kruna15.229615.782016.33441
EUREvro115.7267117.4890119.25131
GBPFunta sterlinga134.1704138.3200142.46961
HRKHrvatska kuna14.795515.574216.35291
HUFMađarska forinta29.016430.543632.0708100
JPYJapanski jen83.895886.938789.9816100
NOKNorveška kruna11.041711.442211.84271
RUBRuska rublja1.60841.78711.96581
SEKŠvedska kruna10.797511.189111.58071
USDAmerički dolar107.7473111.0797114.41211
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar74.187178.091781.99631
CADKanadski dolar82.348186.682291.01631
CHFŠvajcarski franak110.3533114.3557118.35811
DKKDanska kruna14.992915.782016.57111
EUREvro115.7267117.4890119.25131
GBPFunta sterlinga133.4788138.3200143.16121
HRKHrvatska kuna14.328315.574216.82011
HUFMađarska forinta28.100130.543632.9871100
JPYJapanski jen0.000086.93870.0000100
NOKNorveška kruna10.870111.442212.01431
RUBRuska rublja0.00001.78710.00001
SEKŠvedska kruna10.629611.189111.74861
USDAmerički dolar107.1919111.0797114.96751

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

Nema unosa za ovaj datum.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore