Kursna lista | OTP banka Srbija
Kontakt centar 0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar72.159174.776377.39351
CADKanadski dolar79.489382.372385.25531
CHFŠvajcarski franak109.0353112.4075115.77971
DKKDanska kruna15.255315.808616.36191
EUREvro115.8145117.5782119.34191
GBPFunta sterlinga135.1314139.3107143.49001
HRKHrvatska kuna14.838415.619416.40041
HUFMađarska forinta30.420032.021133.6222100
JPYJapanski jen88.167791.365594.5633100
NOKNorveška kruna11.169611.574711.97981
RUBRuska rublja1.31921.38861.45801
SEKŠvedska kruna11.071611.473211.87481
USDAmerički dolar101.5863104.7281107.86991
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar71.037574.776378.51511
CADKanadski dolar78.253782.372386.49091
CHFŠvajcarski franak106.7871112.4075118.02791
DKKDanska kruna15.018215.808616.59901
EUREvro115.8145117.5782119.34191
GBPFunta sterlinga134.4348139.3107144.18661
HRKHrvatska kuna14.369815.619416.86901
HUFMađarska forinta29.459432.021134.5828100
JPYJapanski jen0.000091.36550.0000100
NOKNorveška kruna10.996011.574712.15341
RUBRuska rublja0.00001.38860.00001
SEKŠvedska kruna10.899511.473212.04691
USDAmerički dolar101.0626104.7281108.39361

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice0.1 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije1 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.9 %
B3MTromesečni Belibor0.92 %
E3MTromesečni Euribor-0.583 %
B6MŠestomesečni Belibor1.11 %
E6MŠestomesečni Euribor-0.54 %

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 15:00

Saznaj više
Vrati se gore