0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar74.291676.986179.68061
CADKanadski dolar83.925086.968990.01281
CHFŠvajcarski franak117.7285121.3696125.01071
DKKDanska kruna15.217915.769816.32171
EUREvro115.5441117.3037119.06331
GBPFunta sterlinga128.9782132.9672136.95621
HRKHrvatska kuna14.824315.604516.38471
HUFMađarska forinta26.311227.696029.0808100
JPYJapanski jen79.773282.666585.5598100
NOKNorveška kruna10.616811.001911.38701
RUBRuska rublja1.85752.06392.27031
SEKŠvedska kruna10.426410.804611.18281
USDAmerički dolar116.2135119.8077123.40191
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar73.136876.986180.83541
CADKanadski dolar82.620586.968991.31731
CHFŠvajcarski franak117.1217121.3696125.61751
DKKDanska kruna14.981315.769816.55831
EUREvro115.5441117.3037119.06331
GBPFunta sterlinga128.3133132.9672137.62111
HRKHrvatska kuna14.356115.604516.85291
HUFMađarska forinta25.480327.696029.9117100
JPYJapanski jen0.000082.66650.0000100
NOKNorveška kruna10.451811.001911.55201
RUBRuska rublja0.00002.06390.00001
SEKŠvedska kruna10.264410.804611.34481
USDAmerički dolar115.6144119.8077124.00101

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)1.2 %
KSDKamatna stopa na depozitne olakšice2.5 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije3.5 %
B3MTromesečni Belibor3.4 %
E3MTromesečni Euribor1.16 %
B6MŠestomesečni Belibor3.55 %
E6MŠestomesečni Euribor1.8 %

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore